KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     

 

 
 
  Brusivo
  EU  

Dodáváme veškeré brusivo včetně brusných, dělícíh a řezných kotoučů do úhlových brusek (včetně diamantových), vibračních a pásových brusek od renomovaných značek například Tyrolit či Starcke. Jsme schopni dodat brusivo i podle individuálního přání zákazníka.

Diamantové kotouče jsou vhodné především pro řezání obkladových materiálů, ale i stavebních materiálů jakým je plexisklo, všechny druhy betonu včetně armovaného betonu, žula, pískovec, či tvrdý kámen.

Brusný kotouč je určen k broušení, je doporučeno pracovat pod úhlem sklonu kotouče k broušenému předmětu, který by neměl být menší než 30 stupňů.
Brusné kotouče jsou vhodné pro broušení svárů, odstraňování okují a rozstřiků při svařování, odhrotování a hrubé broušení odlitků. S některými druhy brusných kotoučů lze odstraňovat i kotlový kámen.

Dělicí kotouče jsou určené na kov, nerezovou ocel, barevné kovy, kámen, měkké dlaždice, mramor a plasty. Dělicí kotouče slouží k řezání plátků a dělení kovů, dřeva a plastu. Dělicí kotouče usnadňují řezání nebo zářezy do šroubů, vrutů, kovových plechů, tenkého dřeva a plastu.

 

 

Návrat na začátek strany