KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Vyvrtávání velmi přesné a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Laboratoř kalibrační kroutících momentů
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Strana titulní
Zaměstnání
Kontakt

   

   
AKTUALITY

NOVÝ E-SHOP KAVON.CZ

SipkaVážení zákazníci, dovolte nám představit nově vypracovaný E-shop společnosti KAVON.cz, který nyní nabízí propracovaný, ale přehledný a jednoduše ovladatelný elektronický internetový obchod. Naší snahou je v něm nabídnout ke všem produktům veškeré dostupné informace včetně technických specifikací, obrazových příloh a tabulek.
Velkou výhodou nového E-shopu pro zákazníka je jeho široká flexibilita a nezávislost na otevírací době společnosti. E-shop firmy KAVON.CZ prozatím nabízí omezený sortiment zboží, který bude postupně rozšířován s jeho rostoucí návštěvností a nároky a potřebou zákazníků.

Nový E-shop prozatím poběží ve zkušebním provozu a budeme operativně reagovat na poptávku zákazníků. Při výběru zboží, vám budou k dispozici i účelné informace na našich webových stránkách. V našem E-shopu mohou  nakupovat jak zákazníci neregistrovaní tak i registrovaní. Registrovaní a ověření zákazníci budou mít řadu výhod, nejprve však musí být podle pravidel schváleni.


SPECIÁLNÍ AKCE STAHLWILLE Vozík na nářadí č. 90/131.

Skvělé vybavení za skvělou cenu!!!

SipkaVelmi kvalitní nářadí si zaslouží vhodné uložení. Nový STAHLWILLE vozík na nářadí nyní přichází s kombinací 131 kusů prvotřídního nářadí vyrobeného v Německu s fantastickým designem
v detailu spolu s nejnovějším vozíkem na nářadí č. 90/131. Šest zásuvek umožňuje plný výsuv a včetně dvoustupňové bezpečnosti. Vše za bezkonkurenční cenu.

Speciální cena:
27 720 Kč bez DPH
původní cena:
53 757 Kč bez DPH


Novinka STAHLWILLE, když je něco pod napětím

SipkaSpolečnost STAHLWILLE přichází s čerstvou novinkou řadý nařadí VDE do 1000V. Řada STAHLWILLE VDE obsahuje vše, co bude elektrikář potřebovat pro každodení práci. V sadě nářadí jsou mimo šroubováků, kleští, také izolované momentové klíče. Novinkou je momentový klíč MANOSKOP® 730 VDE, který je určen pro práci v prostředí, kde jsou pod napětím elektrické kabely či jiné elektrické komponenty. MANOSKOP® 730 VDE má dvojitý bezpečnostní izolovaný plastový obal, který však nemá žádný vliv na přesnost a spolehlivost nástroje. Tento momentový klíč společnosti STAHLWILLE je součástí jedinečného světového konceptu.


FOCUS 2016/2017
Nářadí STAHLWILLE
pro profesionály

Tak individuální jako jsou vaše potřeby

SipkaSTAHLWILLE vozíky na nářadí. Vozíky na nářadí 90, 95, 95VA, 98VA - Nová generace STAHLWILLE. Vozíky na nářadí
vyrobené v Německu vystupující z davu díky modernímu designu, narůstající bezpečnosti a
pro uzpůsobení vozíku na míru vašim osobním požadavkum. Všechny tyto vozíky na nářadí mají robustní konstrukci a dvoustupňový nebo třístupňový bezpečnostní koncept pro maximum klidu
a ochrany pri práci.


EVOTORQUE®2
Evoluce v kontrole kroutícího momentu

Nekompromisní přesnost od 100 do 6000 Nm

SipkaFirma Norbar zkombinovala osvědčenou technologii
přenosu a paměti dat. Můžete pracovat a ukládat
hodnoty kroutícího momentu, kroutícího momentu a úhlu
nebo použít režim audit. Vše pomocí univerzálního
elektronického momentového nářadí v rozsahu od 100 do 6000 Nm.


Novinka Norbar 2016 momentový klíč Clicktronic

SipkaNový momentový klíč Clicktronic anglické firmy Norbar byl navržen tak, aby kombinoval osvědčené mechaniky profesionálních klíčů s displejem OLED (Organic Light-Emitting Diode). Výsledkem jsou přesné, trvanlivé, pohodlné a snadno použitelné momentové klíče. Digitální displej poskytuje uživateli více jasnou a snadno čitelnou stupnici, která významně přispívá ke snížení chybného nastavení. Na novém digitálním displeji lze také snadno volit jednotky Nm, dNm, Kgm, Kgcm, Lbf.ft, Lb inch.


IR inovativní řada QX -AKU

SipkaAmerická firma Ingersol Rand, jejímž jsme oficiálním zástupcem v České republice, přichází s novou inovativní řadou QX -AKU precizních šroubováků a utahováků. Toto vysoce kvalitní nářadí vám poskytne kontrolu, pohodlí a komunikaci, které potřebujete pro vaše montážní linky. Kompaktní, ergonomický design, osm uživatelsky programovatelných konfigurací a řízení utažení s digitálním snímačem momentu a úhlu zvyšuje výkon nástroje do nových výšin.

Varianta bezdrátové komunikace poskytne kontrolu procesu s I / O, automatická konfigurace přepínání v real-time data archivace až 10 nástrojů na modul řízení komunikačního procesu (PCM).

SipkaAkumulátorové nářadí Ingersoll Rand 20V přináší vysoký výkon, který potřebujete pro svou práci při šroubování, utahování kol automobilů, údržbě a různých opravách a operacích, nebo tam, kde není možné z různých důvodů použít jiné než akumulátorové nářadí, nebo zajistit dodávku elektrické energie, nebo mít k dispozici stlačený vzduch. Např. mimo osídlené oblasti, v polích, při opravách zemědělské techniky, při montážích energetických rozvodů atd. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand je také určeno pro průmyslové aplikace zejména nová řada QX.

SipkaAkumulátorové nářadí Ingersoll-Rand se vyznačuje dlouhou životností - nejlepší ve své třídě. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand má vynikající poměr síly a hmotnosti a ceny  pro přístup v úzkých místech.

 

 

 
 KAVON
CZ 
 
  Kalibrace a servis momentových klíčů 
 

 

V rámci neustálého zkvalitňování služeb zákazníkům zřizuje naše firma laboratoř pro kalibraci a servis momentových klíčů. Tato služba nabývá na důležitosti se zvyšující se kvalitou výroby a uplatňování norem ISO, kdy se měřidla musí kontrolovat v pravidelných intervalech. Provádíme kalibraci všech typů momentových klíčů (kontrolních, lámacích, překlapávacích, prokluzových) a šroubováků dle mezinárodních standardů.

Kalibrační laboratoř č. 2293 v oboru moment síly akreditovaná ČIA o.p.s.

 

 
       

 

 

           

 
 Stahlwille
SRN 

Přesné momentové překlapávací klíče, kalibrační životnost 200000 šroub. spojů rozsah do 1000 Nm.

 
Momentový klíč MANOSKOP 714 a 714R STAHLWILLE
 
 

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R je vysoce kvalitní elektromechanický momentový klíč určený pro kontrolované utahování i s kontrolou úhlu pootočení. Manoskop 714 nabízí 3 funkční režimy - limitní (při dosažení nastavené hodnoty momentový klíč překlapne), peak (zaznamenání vrcholové hodnoty), Track (zobrazení aktuálního momentu)

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R nabízí 4 měřicí režimy (Kroutící moment, úhel pootočení, kroutící moment s ovládáním velikosti úhlu pootočení, úhel pootočení s ovládáním velikosti moment). Možnost programování šroubových spojů (až 200 spojů v 25 přednastavených sekvencí). Možnost volby tolerance pro každý spoj individuálně. Digitální momentový klíč je programovatelný i přes PC. Momentový klíč Manoskop 714 Vás automaticky upozorní na datum další kalibrace a to na základě počtu šroubových spojů nebo časového intervalu. Moment a úhel je na displeji zobrazen současně a naměřené hodnoty jsou nezávislé na místě použití síly. Klíč je dodán se dvěma certifikáty  pro moment a pro úhel. Klíč je dodán v pevném plastovém kufříku. Ke klíči je poskytnut softwarem a potřebné vybavení pro připojení k tiskárně či k PC. Přesnost momentového klíče je +/-1%.

Obsah balení:
Elektromechanický momentový, plastový kufřík se zamykáním, 4x baterie, USB datový kabel, software pro přenost dat, kalibrační list pro moment i úhel.


 
 Torqueleader
Anglie 

Kontrolní mechanické a elektronické, lámací, prokluzové momentové klíče a šroubováky, originální patentované konstrukce s dlouhou životností. Pro aplikace ve zdravotnictví, elektronice, průmyslu. Mechanické a elektronické přístroje pro seřízení průmyslových moment klíčů a utahovaček od 0,014 Nm do 30 Nm.

Princip kontrolního a prokluzového klíče
Charakteristiky momentových klíčů


 
 Norbar
Anglie 

Utahovačky pro plynulé zatahování šroubových spojů s modulovou konstrukcí pro použití vzduchového, elektrického nebo hydraulického motorového pohonu s přesností zatahování až ±1% a rozsahu od 90 do 100000 Nm životnost cca 20 let Ruční posilovače kroutících momentů od 1300 Nm do 47500 Nm Překlapávací moment. klíče do 1500 Nm pro průmysl a servis Rotační a statické převodníky a elektronické vyhodnocovací jednotky pro měření dynamického a statického Mk od 0,1 Nm do 100000 Nm Elektronická zařízení pro kalibraci momentových klíčů do 2500Nm s přesností do ±0,25% ze čtené hodnoty. Mechanické a elektronické přístroje pro kontrolu a seřízení průmyslových momentových klíčů Speciální přístroje pro kontrolu rázových utahovaček, kontrolu kvality šroubů. Kalibrační váhy pro primární kontrolu zařízení používaných pro kalibraci momentových klíčů. U všech zařízení pro utahování a kontrolu Mk je zachován princip sledovatelnosti a jsou dodávána s kalibračním protokolem.


Gravitační váhy instalované ve ŠKODA a.s. Mladá Boleslav

   

Dílenské kontrolní přístroje

     

T-BOX a TDMS software
Pro-Log Hi-Tech přístroj pro měření momentu, úhlu a uchování dat pro statistické vyhodnocení
Ultrazvukový měřič napětí USM-1


 
 Software
KAVON.CZ 

Softwarové vybavení vyvinuté firmou Kavon pro vyhodnocení a tisk kalibračních protokolů momentových klíčů dle ISO norem.

Speciální nabídka pro autoservisy

 

Návrat na začátek strany