info

STAHLWILLE MANOSCOP 766 DAPTIQ

DIGITÁLNÍ MOMENTOVÝ KLÍČ STAHLWILLE MANOSKOP 766 DAPTIQ

Pomocí integrovaného modulu může MANOSKOP 766 DAPTIQ obousměrně komunikovat s ostatními nástroji, zařízeními a PPC, a tímto způsobem může přijímat pokyny a nastavení.

STAHLWILLE-766-DAPTIQ.jpg (25 KB)

Pro uživatele má rozhodující výhodu: může se plně soustředit na daný úkol (není nutné upravovat žádná nastavení).

Pro podnik jsou přínosy mnohem větší: výrobní procesy běží efektivněji, jako možný zdroj chyb je v mnoha krocích procesu minimalizován a je zajištěna trvale vysoká kvalita produktu. Zároveň se výrazně zkrátí doba zapracování a výuky. A PPC může nezávisle číst a ukládat všechna data potřebná pro právně nepropustnou dokumentaci.

INTELIGENCE

MANOSKOP 766 DAPTIQ je ideální momentový nástroj pro vysoce flexibilní, poloautomatická pracovní prostředí. Díky obousměrnému open-source rozhraní a bezdrátovému modulu umožňuje integraci.

PŘESNOS

Vysílá signály v extrémně krátkých intervalech. To znamená, že PPC má vždy detailní přehled o aktuálním utahování a může v případě potřeby přesně zasáhnout.

SCHOPNÁ INTEGRACE

Společnost STAHLWILLE zpřístupnila všechny ovládací příkazy pro MANOSKOP 766 DAPTIQ. To znamená, že systémoví integrátoři u zákazníka mohou používat přesně ty příkazy, které potřebují k propojení nástroje s jejich výrobními a pracovními postupy přesně tak, jak potřebují.

DALŠÍ VÝHODY

Elektromechanické- MANOSKOP 766 DAPTIQ poskytuje to nejlepší z obou světů: absolutní přesnost, různé možnosti programování a funkce protokolování, díky intuitivnímu digitálnímu naváděcímu systému operátora, ve spojení s hmatovou výhodou mechanického spoušťového mechanismu.

Funkce protokolování- všechny údaje o spojovacích prvcích mohou být plně a automaticky odečteny prostřednictvím bezdrátového připojení a uloženy v podnikových řídicích systémech. Tímto způsobem MANOSKOP 766 DAPTIQ poskytuje měřitelné zlepšení efektivity a bezpečnosti procesu.

Flexibilní- dvě metody měření (moment / úhel utažení).

Multismyslové- akustické a vizuální posouzení každého měření.

Přesný- Díky extrémně nízké indikaci odchylky (± 2 % pro krouticí moment a ± 1 % pro úhel).