info

Služby

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU NAŠICH SLUŽEB

Momentové a řízené utahování

100% kontrola při montažním procesu

Firma KAVON CZ s.r.o. se již 30let věnuje nářadí a nástrojům, které momentové a řízené utahování provádí. Dokážeme tak zajistit výběr a dodávku vhodného nářadí či nástroje a také jej pravidelně servisovat.

Více o řízeném utahování

Prodejna nářadí

ŠIROKÝ SORTIMENT K VÝBĚRU PŘÍMO NA MÍSTĚ

V Medlešicích a v Mladé Boleslavi máme prodejny, kde najdete to nejlepší z našeho sortimentu. Na místě Vám pomůžeme s výběrem či poradíme vhodné řešení a samotné nářadí si můžete přímo odzkoušet.

Více o prodeji nářadí

Poradenství

v oboru působíme přes 30 let a stále se učíme

Působíme v oboru přes 30 let a nepřestáváme se učit. Tyto znalosti a získané zkušenosti předáváme našim zákazníkům prostřednictvím našich doporučení a technických řešení.

Více o poradenství

Servisní služby

záruční i pozáruční opravy

V naší provozovně v Medlešicích provádíme kompletní záruční i pozáruční servis všech značek, které máme v našem sortimentu.

Více o servisních službách

Kalibrace momentových klíčů

akreditovaná kalibrační laboratoř

Zajišťujeme předprodejní seřízení a kalibraci momentových klíčů včetně rotačních nástrojů v naší akreditované laboratoři . Kalibrace momentového nářadí se provádí na kalibračním zařízení od firmy NORBAR s návazností na státní etalony ČMI, zpracování výsledků kalibrací je podpořeno vlastním počítačovým programem.

Více o kalibracích