info
  • Aktuality
  •  
  • NEJVÝKONNĚJŠÍ 1" AJZ RÁZOVÝ UTAHOVÁK

NEJVÝKONNĚJŠÍ 1" AJZ RÁZOVÝ UTAHOVÁK

MODELY  W9491  A  W9691  20V OD INGERSOLL RAND

Získejte až 4000 Nm krouticího momentu při povolování matic se 100% mobilitou od lídra na trhu 1" rázových utahováků. Tento výkonný akumulátorový rázový utahovák kombinuje sílu vzduchu se svobodou akumulátorové mobility. Dopřejte si možnost volně se pohybovat po jakémkoli pracovišti, kde je potřeba prostor a manévrovatelnost.

W9691-K4E_Impact Wrench_la_b1.jpg (18 KB)

Akumulátorový rázový utahovák W9491 & W9691 1" s velkou nosností, rychlým nastavením a bez hadic, o které byste mohli zakopnout, podporuje vyšší bezpečnost a efektivitu. Inovace společnosti Ingersoll Rand zajišťují vyváženou hmotnost, ergonomickou D-rukojeť s 360stupňovou pomocnou rukojetí a chráněnou konfiguraci akumulátoru IQV20 s výkonem pro celodenní práci.

W9691W94911In CordlessOilGasPowerGen92.jpg (30 KB)

SÍLA

S 1" akumulátorovým rázovým utahovákem Ingersoll Rand budete mít vždy připraveno více než 4 000 Nm výkonu a pod kontrolou. Kroutící moment 4 000 Nm pro rozbíjení matic a 3 000 Nm pro utahování. Čtyři režimy regulece výkonu, z toho dva s automatickým vypnutím (při 250 a 550 Nm utahovacího momentu). Integrovaný systém řízení výkonu zahrnuje dva režimy, které zastaví nářadí v režimu SNUG nebo MID-POWER v blízkosti výše uvedených nastavených hodnot.

PRODUKTIVITA

Zkraťte dobu seřizování až o 15 % ve srovnání se seřizováním pneumatického nářadí, abyste za den zvládli více práce. Zvyšte produktivitu a pohodlí obsluhy díky absenci vzduchové hadice, kterou byste museli přenášet a zapojovat. Čtyři režimy regulace výkonu se dvěma vypínacími stupni (250 a 550 Nm). Baterie rázového utahováku s vysokým krouticím momentem využívá stávající platformu baterií IQV20 s dostatečným výkonem pro celodenní práci. Poskytuje vynikající ergonomii - obě baterie jsou zasazeny do rámu nářadí, takže manipulace s ním není tak obtížná.

W9691W94911In CordlessRail83.jpg (23 KB)

ODOLNOST

Stupeň krytí IP56 pro použití v náročných podmínkách prostředí, jako je údržba vozového parku, ropný a plynárenský průmysl, energetika a železnice. To znamená, že tento akumulátorový rázový utahovák je chráněn před prachem a částicemi ve vzduchu i silnými proudy vody.  Kompozitní pouzdro odolné proti nárazům a chemikáliím odolá téměř všem kapalinám, které se vyskytují v údržbářských dílnách nebo na stavbách.

 

KAPACITA

  Až 250 šroubů na jedno nabití - dostatečná kapacita pro zvládnutí všech šroubů a matic za celý den práce. Snížení celkových nákladů na vlastnictví díky využití stávajících zásob akumulátorů - W9491 a W9691 používají stejný 20V lithium-iontový akumulátor, který se používá v celé řadě akumulátorového nářadí IQV20 společnosti Ingersoll Rand. Verze s 6" prodlouženou délkou umožňuje lepší přístup do zapuštěných prostor a těžko přístupných aplikací.