info
  • Aktuality
  •  
  • NOVÁ GENERACE MAKITA AKU NÁŘADÍ XGT JE TADY!

NOVÁ GENERACE MAKITA AKU NÁŘADÍ XGT JE TADY!

 

NOVÝ SYSTÉM XGT® 40V

 

XGT® je zcela nový systém s vlastními stroji, akumulátory a nabíječkami. Kombinace inovativního tvaru stroje společně s velmi vysokým výkonem akumulátorů nabízejí optimální řešení pro nejnáročnější průmyslové aplikace.

 

XGT® akumulátory dodávají energii 40V, tedy je dvojnásobek ve srovnání s 18V akumulátory LXT®, což je nejpopulárnější systém akumulátorů na našem trhu. To znamená, že při práci se stroji řady XGT mají uživatelé výrazně větší nezávislost na zdroji elektřiny.

 

Řada XGT® přichází s novým systémem digitální komunikace mezi strojem a akumulátorem. Nová technologie akumulátorů a nové provedení motorů společně nabízejí zcela optimální výkon. Stroje řady XGT® jsou tak připravené pro splnění nejnáročnějších požadavků, která na aku stroje kladou současné i budoucí průmyslové aplikace.

nova-generace-makita-aku-naradi-xgt-je-tady-cs-55.jpg (71 KB)

 

VELMI ODOLNÉ

 

Akumulátory XGT® mají speciální vysoce odolnou konstrukci. Mají trojitou ochrannou vrstvu proti vlhkosti a novou izolaci proti zkratu kontaktů. Díky jejich vysoké odolnosti proti prachu a vodě mohou být používané i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Akumulátory jsou také vybavené obaly, které zaručují vysokou odolnost článků proti nárazu. Nový tvar patice zaručuje spolehlivé spojení stroje a akumulátoru i při maximálním nasazení.

 

Rychlý a spolehlivý systém nabíjení

 

Nový systém 40V Max umožňuje velmi rychlé nabíjení: doba nabití 2,5 Ah akumulátoru je 28 min., a 4,0 Ah 45min. Akumulátory mají 4 LED indikátory signalizující stav nabití. Pomocí adaptéru je možné nabíjet akumulátory LXT na nabíječkách XGT.

 

ŘEŠENÍ PRO BUDOUCNOST

 

Inovativní design strojů společně s vysokým výkonem akumulátorů a digitální komunikací dělají ze systému XGT® nejžádanější řadu aku strojů s extrémním výkonem na našem trhu. Tím potvrzuje pozici značky Makita jako lídra trhu s aku nářadím. Řada strojů XGT® je spolehlivým řešením pro budoucnost aku nářadí.

 

VIDEO