info

BMS

DIGITÁLNÍ MOMENTOVÉ KLIČE A ŠROUBOVÁKY PRO MOMENT A ÚHEL

VÝROBCE PRVNÍHO DIGITÁLNÍHO MOMENTOVÉHO KLÍČE

Společnost BMS Ireland, která se nachází v nejzápadnějším bodě Evropy, si v posledních 40 letech razí cestu v oboru krouticího momentu. Od svého založení jako místního rodinného podniku v malé vesnici Ballyneety se BMS rozrostla v jednu z nejuznávanějších společností zabývajících se měřením krouticího momentu v průmyslu na světě.

Poskytování vysoce technických řešení pro širokou škálu různých průmyslových odvětví, jako je automobilový průmysl, letectví, montáž a údržba vozidel, poskytlo společnosti BMS odborné zkušenosti, aby vynikla ve svém oboru. V průkopnické technologii v nástrojích krouticího momentu připravila cestu pro pokrok v digitálních nástrojích krouticího momentu, čehož dosahuje dodnes.

Řada digitálních momentových klíčů, šroubováků, testerů a kalibračních souprav BMS zajišťuje, že jsou splněny montážní a regulační požadavky každého zákazníka, přičemž různé typy komunikace, jako je Bluetooth a Zigbee, spolu se softwarem platformy Windows a iOS přidávají koncovému produktu významnou hodnotu.

Firma KAVON CZ s. r. o. je výhradním distributorem BMS již od roku 1995.

BMS-1.jpg (876 KB)

 

KONTAKTY