info

sola

NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU

Značka SOLA představuje velmi kvalitní měřicí přístroje pro stavebnictví. Již více než 70 let vyrábí jako specializovaný závod pro měřicí a vyznačovací techniku široký sortiment výrobků, který je zaměřen na podporu pracovníků ve stavebnictví. Drží se přitom zásady koncipovat výrobky tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám zákazníků a výrobky průběžně optimalizují.

Inovace výrobků značky SOLA se proto vyznačují důslednou jednoduchostí, efektivitou a přesností. SOLA je již mnoho let předním výrobcem pro rozmanité obory od inženýrských staveb až po interiérovou výstavbu. SOLA je přední rakouský výrobce prémiových vodováh, který nabízí další rozmanitý sortiment výrobků, který mimo jiné zahrnuje skládací metry, srovnávací a stahovací latě, měřicí pásma, úhelníky, vyznačovací nástroje, laserové dálkoměry a také individuální laserový program.

VYNIKAJÍCÍ DESIGN VÝROBKŮ JE U SPOLEČNOSTI SOLA TRADICÍ

Toto důsledné zaměření na uživatele při vývoji a designu má ve společnosti SOLA dlouhou tradici. Od počátku se jim dařilo realizovat řešení, která pravidelně budila zájem i na mezinárodních soutěžích zaměřených na design. Již roku 1957 se společnosti SOLA jako první rakouské společnosti podařilo získat mezinárodně uznávanou cenu iF Design Awards. Tehdejší vítězný výrobek se mezitím stal klasikem designu a lze jej vidět v Muzeu užitého umění / současného umění (MAK) ve Vídni.

 

KONTAKTY