info

STAHLWILLE

INOVACE ZALOŽENÁ NA TRADICI

Firmu Stahlwille založil ve Wuppertalu tehdy 25letý Eduard Wille již v roce v roce 1862...
Nářadí Stahlwille je jedno z nejspolehlivějších nářadí na planetě, které vás zaujme na první pohled. Vezmete ho do ruky a už to víte ...

Nářadí je velice pevné, přesné a vydrží opakovaně velké zatížení (neomezená záruka proti roztažení klíče), není úplně hladké, což přispívá proti smeknutí z mastné ruky. Nástavce "gola" jsou kované do zápustky tak, aby se vlákna plynule rozprostřela a tím získala maximální pevnost při velmi tenké stěně nástavce, což vám umožní dostat se do úzkých prostor.

Stahlwille je již mnoho let uznávaný jako jeden z nejlepších výrobců nářadí v Evropě. Firma také neustále rozvíjí sofistikované a průkopnické řešení v oblasti utahování na přesný krouticí moment a jeho kontrolu. Jsou k dispozici jak klasické, tak digitální momentové klíče se záznamem a přenosem dat. Momentové klíče Stahlwille vynikají přesností ± 4% (u digitálních ± 1%), spolehlivostí nastavených hodnot díky patentovému řešení.

Nářadí Stahlwille se svojí výjimečnou kvalitou a inovativním řešením se prosadilo také v leteckém průmyslu a firmách zabývajícími se servisem letadel.
Firma také vyrábí špičkové přístroje pro přesnou kalibraci momentových klíčů určených do kalibračních laboratoří. Katalog STAHLWILLE obsahuje více jak 4 000 položek.

Společnost KAVON CZ s. r. o. je distributorem Stahlwille již od roku 1991 (již 30 let).

 

KONTAKTY