Produktové číslo: P-60165-10
Výrobce: Makita
Specifikace
Naposledy prohlížené
není skladem
P-60165-10
vrták do kovu HSS-G 2,25x27/53mm, 10ks
s DPH
bez DPH
Koupit
není skladem
P-36049
brus.pap93x228mm10ksK240ot8 BO3700
s DPH
bez DPH
Koupit
skladem
Odizolovací kleště Industrial electric 1000V
Použití: Snadné odizolování kabelů a slaněných vodičů do ø 5mm/ 10mm² průřezu vodiče.Použití: Jsou vhodné pro práci v oblasti dílů pod napětím do 1 000 V AC.Standard: DIN ISO 5743.Zhotoveno dle IEC 60900.