info

RÁZOVÝ AKU UTAHOVÁK W8591

Novinky
Ingersoll Rand
s DPH na dotaz
bez DPH na dotaz
Produktový list

Popis produktu

Seznamte se s králem akumulátorových šroubováků společnosti Ingersoll Rand. Za krouticím momentem 2710 Nm akumulátorových rázových utahováků IQV20™ společnosti Ingersoll Rand se skrývají nejlepší funkce ve své třídě, které vám pomohou pracovat s rychlostí, výkonem a kontrolou. Ať už odstraňujete matice z náboje kola nebo montujete spotřebič s přísnými tolerancemi, až na konci dne odložíte své nářadí, budete vědět, že váš rázový utahovák pracoval s maximálním výkonem - a že jste práci odvedli dobře.


SÍLA: S krouticím momentem přes 2 700 Nm se jedná o nejvýkonnější akumulátorové rázové utahováky s pistolovou rukojetí na trhu.


VERSATILITA: Velikosti kovadlinky ¾" a 1" vám dávají možnost volby při práci, zatímco prodloužené délky ¾" x 6" a 1" x 6" jsou tu pro bleskové zvládnutí těžko přístupných spojovacích prvků prodloužené délky.


OVLÁDÁNÍ: Spouštěč s proměnlivou rychlostí vám umožní použít rychlost, kterou potřebujete pro jakoukoli práci.


RYCHLOST: Výkonný motor pomáhá odstraňovat spojovací materiál až o 33 % rychleji než náš přední konkurent.


KONFIGUROVATELNOST: Čtyřpolohový regulátor výkonu umožňuje jemně vyladit točivý moment nářadí.


PŘESNOST: Vyhněte se nadměrnému utahování díky časovému vypínání v polohách regulátoru 1-3 a odstraňujte spojovací prvky s nepřetržitým výkonem v poloze 4.


NAPÁJENÍ: Získejte více hodin výkonu svého rázového nářadí díky kompatibilitě s bateriovou platformou IQV20™.


POHODLÍ: Lehký tvar, ergonomická pistolová rukojeť a pogumované nárazníky vám zajistí stabilitu.


VIDITELNOST: 360° kruhové světlo kolem kovadliny vám zajistí dokonalou viditelnost z každého úhlu.


POHODLÍ: Už žádné tahání těžkých kompresorů na opravy u silnice - naše akumulátorové rázové utahováky zabírají méně místa, aniž by se obětovaly na výkonu.

Produktové číslo: IR W8591
Výrobce: Ingersoll Rand

Naposledy prohlížené

Novinky
není skladem
IR W8591
Ingersoll Rand

RÁZOVÝ AKU UTAHOVÁK W8591

Seznamte se s králem akumulátorových šroubováků společnosti Ingersoll Rand. Za krouticím momentem 2710 Nm akumulátorových rázových utahováků IQV20™ společnosti Ingersoll Rand se skrývají nejlepší funkce ve své třídě, které vám pomohou pracovat s rychlostí, výkonem a kontrolou. Ať už odstraňujete matice z náboje kola nebo montujete spotřebič s přísnými tolerancemi, až na konci dne odložíte své nářadí, budete vědět, že váš rázový utahovák pracoval s maximálním výkonem - a že jste práci odvedli dobře. SÍLA: S krouticím momentem přes 2 700 Nm se jedná o nejvýkonnější akumulátorové rázové utahováky s pistolovou rukojetí na trhu. VERSATILITA: Velikosti kovadlinky ¾" a 1" vám dávají možnost volby při práci, zatímco prodloužené délky ¾" x 6" a 1" x 6" jsou tu pro bleskové zvládnutí těžko přístupných spojovacích prvků prodloužené délky. OVLÁDÁNÍ: Spouštěč s proměnlivou rychlostí vám umožní použít rychlost, kterou potřebujete pro jakoukoli práci. RYCHLOST: Výkonný motor pomáhá odstraňovat spojovací materiál až o 33 % rychleji než náš přední konkurent. KONFIGUROVATELNOST: Čtyřpolohový regulátor výkonu umožňuje jemně vyladit točivý moment nářadí. PŘESNOST: Vyhněte se nadměrnému utahování díky časovému vypínání v polohách regulátoru 1-3 a odstraňujte spojovací prvky s nepřetržitým výkonem v poloze 4. NAPÁJENÍ: Získejte více hodin výkonu svého rázového nářadí díky kompatibilitě s bateriovou platformou IQV20™. POHODLÍ: Lehký tvar, ergonomická pistolová rukojeť a pogumované nárazníky vám zajistí stabilitu. VIDITELNOST: 360° kruhové světlo kolem kovadliny vám zajistí dokonalou viditelnost z každého úhlu. POHODLÍ: Už žádné tahání těžkých kompresorů na opravy u silnice - naše akumulátorové rázové utahováky zabírají méně místa, aniž by se obětovaly na výkonu.
s DPH na dotaz